Лекція доктора Ягеллонського університету для студентів юридичного факультету


У п’ятницю, 12 квітня, на запрошення Школи польського та європейського права та за сприяння кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії відбулося лекційне заняття доктора Ягеллонського університету, члена кодифікаційної комісії законодавства Польщі з питань банкрутства Марека Пожицького (Marek Porzycki) на тему «Правове регулювання транскордонного банкрутства». Лекція проводилася в рамах викладання дисципліни «Міжнародне приватне право» (керівник курсу — кандидат юридичних наук, доцент Людмила Саванець) для студентів спеціальності міжнародне право юридичного факультету. Основними питаннями обговорення були процедури банкрутства, пов’язані з транскордонною неплатоспроможністю, правове регулювання банкрутства за законодавством Європейського Союзу, особливості визнання банкрутом фізичної особи-споживача, правила розв’язання проблем колізій правопорядків країн світу у судових справах про банкрутство.
Доктор Марек Пожицькі (Marek Porzycki) також поділився із студентами власним досвідом роботи у команді кодифікаційної комісії сучасного законодавства Польщі з питань банкрутства.
Доктором Ягеллонського університету, членом кодифікаційної комісії законодавства Польщі з питань банкрутства Мареком Пожицькі (Marek Porzycki) було проведено також лекційні заняття з питань банкрутства за законодавством Європейського Союзу із слухачами Школи польського та