Відбулась зустріч представників учнівського самоврядування шкіл міста Тернополя і лідерів учнівської молоді та студентського активу юридичного факультету


23 жовтня 2018 року на юридичному факультеті ТНЕУ з нагоди відзначення Дня студентського самоврядування відбулась зустріч представників учнівського самоврядування шкіл міста Тернополя і лідерів учнівської молоді та студентського активу юридичного факультету в рамках проекту  «День зі студентським деканом».
Метою даного заходу  є розвиток активної громадської позиції молоді в розбудові місцевої громади та розвитку громадянського суспільства.
Участь у  таких проектах активно сприяє розвитку лідерських якостей молоді , формуванню їх громадянської позиції, плануванню та реалізації власних ініціатив та проектів.
В межах даного проекту відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між президентом учнівського самоврядування Півторак Олесею — Марією Святославівною та студентським деканом юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету Глухою Тетяною Романівною.
Щиро сподіваємося на подальшу тісну співпрацю із учнівською молоддю з метою реалізації спільних проектів та ініціатив задля розбудови громадянського суспільства нашої держави.