Відбулася прем'єра кінокартини за однойменною назвою "Дівчинка у валізі" (The Little Girl Inside a Suitcase), що була відзнята групою МП-21

«21 червня 2021р. в стінах Тернопільського Кінотеатру «Злата» відбулось доволі незвичне дійство з ряду «неформат» під керівництвом й суміжно продюсерським крилом викладача кафедри міжнародного права та міграційної політики Юридичного факультету Західноукраїнського національного університету: прем’єра кінокартини за однойменною назвою «Дівчинка у валізі» (The Little Girl Inside a Suitcase), що була відзнята групою МП-21, яка у такий спосіб захистила КПІЗ з дисципліни Кримінальне порівняльне право, отримавши в додаток дружню підтримку від студентів груп МП-31 та МП-41.

Відбувши ж на карантині від початку й до кінця, у кожному з студентів прокинулась жага до реалізації чогось нового й раніше небаченого. З’явились сили й бажання більш не бути тими, хто пливе по течії ріки звичного процесу здобуття освіти. Тому вони разом із викладачем вирішили креативно підійти до здачі комплексного практичного індивідуального завдання. Але був єдиний момент: комплексне практичне індивідуальне – стало комплексним практичним командним.»