Відбулося модельоване судове засідання


Поєднуючи теоретичні та практичні навички, студенти 2 курсу юридичного факультету ЗУНУ у рамках дуальної освіти та вивчення дисципліни «Кримінальне право: Особлива частина» провели модельоване судове засідання.

Разом із запрошеною  гостею  — суддею Тернопільського міськрайонного суду Анною Андріївною МОСТЕЦЬКОЮ, студенти  намагалися максимально точно відтворити слухання кримінальної справи та дізналися про особливості ведення судового процесу.

«Сьогодні я мала можливість застосувати свої знання з кримінального права та взагальному правничі навички, здобуті у стінах юридичного факультету, на практиці. Разом з іншими студентами нам вдалося відтворити судове засідання з вирішення кримінальної справи і дуже круто, що підтримати нас і виправити в деяких моментах, прийшла суддя міськрайонного суду Анна Андріївна Мостецька.

В рамках дуальної освіти я маю нагоду проходити стажування у Тернопільському міськрайонному судді, тому знаю як має виглядати судове засідання згідно чинних законодавчих норм.

Хоча наше міні-засідання було далеко від суддівських реалій, та ми лише 2 курс і я впевнена, що в майбутньому ми станемо  достойними конкурентами учасникам реального судового процесу…», — ділиться своїми враженнями студентка-учасниця судового засідання Христина ВІВЧАР.

Дякуємо Анні Андріївні за підтримку студентських ініціатив та готовність до подальшої активної участі у підготовці майбутніх кваліфікованих юристів!