Відбулося підписання договору про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом і Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області.

Документ підписали відповідно ректор університету Тернополя Андрій КРИСОВАТИЙ та Начальник Управління Олександр БОГОМОЛ.

Домовилися про реалізацію спільної роботи у сферах освітньої, наукової, профорієнтаційної, виховної, організаційної діяльності та професійної підготовки здобувачів вищої освіти.

Під час зустрічі обговорювали питання проведення спільних науково-практичних заходів, створення нових та підтримки існуючих проектів і програм,  консультативної, науково-методичної та практичної взаємодопомоги, сприяння публікації наукових статей, доповідей, методичних посібників і рекомендацій, обмін досвідом роботи, публікаціями та дослідницькими матеріалами та сприяння розвитку міжнародного співробітництва сторін.

На завершення зустрічі сторони висловили сподівання щодо результативної співпраці, яка надасть випускникам університету та Національній поліції Тернопільщини успішні перспективи для реалізації спільних проектів та ініціатив.