Вітання з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з спеціальності «Фінансові розслідування»!!!

Студентка групи ПДЕБ-41, освітньої програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» (спеціальність «Правоохоронна діяльність») Шахворост Руслана отримала перемогу на підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся 22 квітня 2021 р. в Університеті державної фіскальної служби України. За результатами 2-го етапу конкурсна наукова робота Шахворост Руслани під шифром «Імперативи розслідувань» (науковий керівник – канд. екон.. наук, доц. Карапетян Ольга Михайлівна) вийшла у фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та отримала Диплом III ступеня.

Кафедра кримінального права та процесу і правоохоронної діяльності юридичного факультету ЗУНУ вітає переможницю з науковим досягненням бажає подальших наукових здобутків, творчих успіхів та натхнення!!!