Зустріч-тренінг із керівником апарату суддів Тернопільського апеляційного суду Буцем Ігорем Зіновійовичем

Отримання сучасних знань і набуття прогресивних компетентностей в умовах університетської освіти неможливе без залучення практиків для роз’яснення останніх тенденцій у різних сферах організації професійної діяльності.

У межах вивчення дисципліни «Інформаційно-аналітичне забезпечення правоохоронної діяльності» відбулася зустріч-тренінг студентів із керівником апарату суддів Тернопільського апеляційного суду Буцем Ігорем Зіновійовичем, який фахово розказав і наочно продемонстрував особливості роботи ряду правових інформаційних систем, зокрема: роботу офіційного сайту Судова влада України; автоматизованої системи документообігу суду; реєстру судових рішень та сервісу «Прецедент».

Окрему увагу приділено особливостям функціонування електронного суду з використанням платформи easycon, що є особливо актуальним в умовах карантину.

Навички, отримані на проведеній зустрічі будуть корисними як у професійній сфері так і у приватному житті.

Дякуємо Ігорю Зіновійовичу за змістовний тренінг і готовність брати подальшу активну учать у підготовці кваліфікованих фахівців!