ФОРМУЄТЬСЯ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ФАХОВОГО ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОЗНАВСТВА»

ФОРМУЄТЬСЯ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР

ФАХОВОГО ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОЗНАВСТВА»

Шановні колеги!!!

Оголошуємо про початок формування номера 1/2021 фахового збірника наукових праць «Актуальні проблеми правознавства» (засновник – Західноукраїнський національний університет).

Крайній термін подачі матеріалів – 28 лютого !!!

Запрошуємо дослідників, молодих науковців, аспірантів надсилати свої матеріали для публікації у збірнику.

Видання згідно наказу МОН України №1643 від 28.12.2019 р. включене до переліку друкованих наукових фахових видань України категорії «Б» («Юридичні науки», спеціальність 081).

Мета наукового збірника – забезпечити платформу для комунікації між вченими, що здійснюють дослідження у різних галузях юридичної науки як в Україні, так і за її межами; представити результати дисертаційних досліджень науковій спільноті; дати можливість молодим вченим опанувати методику підготовки і публікації наукових статей; вводити в науковий обіг нові джерела та матеріали.

Кожній статті видання поточного номера присвоюється міжнародний цифровий ідентифікатор (код) DOI.

Усі матеріали оприлюднюються на сайті видання у відкритому доступі.

Подані статті проходять процедуру сліпого рецензування.

Збірник проіндексований у міжнародній наукометричній базі Index Copernicus, Crossref та Google Академія.

Усі номери збірника розміщаються на Інтернет-сайті Національної бібліотеки Україні імені В.І. Вернадського.

Детальна інформація про видання, архів усіх номерів та інформація для авторів на сайті http://app.wunu.edu.ua.

Увага !!!

Нова електронна адреса для подання матеріалів zbirnykapp@wunu.edu.ua

З повагою, редакція

Адрес:

46400, м. Тернопіль, вул. Микулинецька 46а, Юридичний факультет ЗУНУ, каб. 209. Контактна особа – проф. Грубінко Андрій Васильович.