Про факультет


Колектив юридичного факультету ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

 • Право
 • Міжнародне право
 • Правоохоронна діяльність
 • Економічна безпека та фінансові розслідування
 • Управління фінансово-економічною безпекою

 

Після завершення навчання на факультеті випускники можуть працювати: у сфері надання правової допомоги, у сфері освіти, в органах: судової влади, національної поліції, митної служби, фіскальної служби, Службі безпеки України, Національному антикорупційному бюро, органах виконання покарань, інших органах державної влади та місцевого самоврядування, у зарубіжних юридичних фірмах, міжнародних міжурядових та неурядових організаціях, у міжнародних судових установах, у посольствах, міністерствах і відомствах України, у консалтингових і аудиторських іноземних фірмах, у воєнізованій охороні, у приватних охоронних структурах, приватних детективних агентствах, Державній аудиторській службі, Державній службі фінансового моніторингу.

 

Факультет активно співпрацює з такими установами й організаціями: Тернопільським апеляційним судом, Тернопільським міськрайонним судом, Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, Державною міграційною службою у Тернопільській області, Почесним Консульством Угорщини у м. Тернопіль, Управлінням міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації, Головним управлінням національної поліції в Тернопільській області, Управлінням поліції охорони в Тернопільській області,

Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України, Управлінням патрульної поліції в Тернопільській області, Управлінням стратегічних розслідувань в Тернопільській області, Приватним детективним агентством «Холмс», де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштуватися.

 

Факультет реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами:

 • Люблінський Католицький Університет ім. Іоанна Павла II (м. Люблін, Польща)
 • Католицький університет у Ружомберку (м. Ружомберок, Словаччина)
 • Академія місцевого самоврядування у м. Варшава (м. Варшава, Польща)
 • Оснабрюцький університет (м. Оснабрюк, Німеччина)
 • Ягеллонський університет (м. Краків, Польща)
 • Батумський державний університет імені Шота Руставеллі (м. Батумі, Грузія)
 • Вармінсько-Мазурський університет (м. Ольштин, Польща)
 • Куявсько-Поморська Вища Школа (м. Бидгощ, Польща)
 • Вища школа менеджменту охорони праці в Катовіцах (Польща)
 • ДКЛекс Академія М. (Естонія)

 

Студентські ініціативи

Студентське життя ЮФ ЗУНУ – це запорука успіху, визнання та розкриття власних талантів. На юридичному факультеті активно функціонує значна кількість студентських ініціатив, серед яких: Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE», Літня школа «ЛІДЕР ПРАВА», Форум Нових Можливостей, тиждень права «LAW WEEK», міжнародні студентські конференції, Школа польського та європейського права, практико-орієнтовані тренінги, воркшопи, майстер-класи, посвята першокурсників у студенти, театральна вистава за участю викладачів та студентів, «Ніч на факультеті», підкорення вершин разом з ЮФ (підйом на Говерлу), а також участь у загальноуніверситетських проектах ЗУНУ.

 

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу

Приймальна комісія ЗУНУ (0352) 47-50-60

Банах Сергій Володимирович (0352) 25-27-04

Мазепа Світлана Олегівна(0352) 25-15-85

 

організації навчального процесу

Банах Сергій Володимирович (0352) 25-27-04

Слома Валентина Миколаївна (0352) 25-15-85

Калушка Віра Миколаївна (0352) 23-58-78

Рудковська Олена Валеріївна (0352) 23-58-78

 

поселення у гуртожиток

Гнатів Оксана Богданівна (0352) 23-29-45

 

оформлення довідок, заяв

Калушка Віра Миколаївна (0352) 23-58-78

Рудковська Олена Валеріївна (0352) 23-58-78

 

співпраці з науковцями

Грубінко Андрій Васильович (0352) 25-36-14

 

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Facebook – https://www.facebook.com/ufzunu

Instagram – @faculty_of_law_zunu

Telegram – https://t.me/faculty_of_law_zunu

Telegram вступника – https://t.me/law_abiturient

 

Наші контакти

вул. Микулинецька, 46а, корпус № 5, м. Тернопіль, 46400

e-mail – law@ law@wunu.edu.ua

web — http://uf.wunu.edu.ua/

     На факультеті видається регулярний науковий журнал «Актуальні проблеми правознавства»


Керівництво факультету

Банах Сергій Володимирович

Декан факультету

У 1997 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. З 1997 року по 2013 рік працював в органах прокуратури Тернопільської області, пройшовши шлях від слідчого районної прокуратури до першого заступника прокурора області. Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України». У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Функції омбудсманів у сучасному світі: порівняльно-правове дослідження» за спеціальністю 12.00.02. – конституційне право; муніципальне право.


Слома Валентина Миколаївна

Заступник декана

Народилася 26 листопада 1977 року у с. Теофіпілка Козівського району Тернопільської області. У 1995 році з відзнакою закінчила Монастириську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У 2000 році з відзнакою закінчила юридичний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістра права.

24 травня 2007 року у спеціалізованій вченій раді К 35.051.03 у Львівському національному університеті імені Івана Франка захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право. Тема дисертації: «Гарантія як вид забезпечення виконання цивільно-правових зобов’язань».

У 2011 році присвоєно вчене звання доцента.

З 2009 по 2015 роки обіймала посаду завідувача кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету ТНЕУ.

Автор понад 100 наукових праць.


Мазепа Світлана Олегівна

Заступник декана

2002 – Львівський інститут внутрішніх справ (спеціаліст, диплом з відзнакою);

2003 – Національна академія внутрішніх справ України (магістр, диплом з відзнакою);

2007 – отримання наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальністю «12.00.08 –кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право», тема дисертації: «Кримінальна відповідальність за незаконні дії з відомостями, що становлять комерційну або банківську таємницю» (Національна академія внутрішніх справ України). 1998 – 2019 – служба у правоохоронних органах, впродовж якої отримано державні нагороди та відзнаки;

2007 – 2019 – досвід роботи в Укрбюро Інтерполу та Департаменті міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України.

Світлана Олегівна Мазепа викладала кримінально-правові дисципліни у Національній академії внутрішніх справ та Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. З липня 2019 року є доцентом кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету (навчальні дисципліни: “Кримінальне право”, “Міжнародне співробітництво у правоохоронній сфері”, “Міжнародний захист прав людини у правоохоронній діяльності”).

Є членом Європейського інституту права, Міжнародної асоціації поліцейських та спікером у Вищій школі суддів. Здійснює міжнародні стажування, приймає участь у міжнародних проектах, конференціях та тренінгах, є автором законопроектів та багатьох наукових праць.


Аспіранти