ТРИВАЄ НАБІР СТАТЕЙ ДО НОМЕРА 4 /2020 ФАХОВОГО ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОЗНАВСТВА»


Шановні колеги!!!

 

Редакція наукового збірника «Актуальні проблеми правознавства» (включений до переліку друкованих наукових фахових видань України категорії «Б» («Юридичні науки», спеціальність 081) запрошуємо дослідників, молодих науковців, аспірантів та магістрантів (у співавторстві з керівниками, які мають науковий ступінь) надсилати свої матеріали для публікації у збірнику.

 

Відкритий набір статей і матеріалів до номера 4 2020 року, дедлайн – 20 грудня.

 

Мета наукового збірника – забезпечити платформу для комунікації між вченими, що здійснюють дослідження у різних галузях юридичної науки як в Україні, так і за її межами; представити результати дисертаційних досліджень науковій спільноті; дати можливість молодим вченим опанувати методику підготовки і публікації наукових статей; вводити в науковий обіг нові джерела та матеріали.

 

Кожній статті видання поточного номера присвоюється міжнародний цифровий ідентифікатор (код) DOI. Усі матеріали оприлюднюються на сайті видання у відкритому доступі.

 

Подані статті проходять процедуру сліпого рецензування та можуть бути відхилені за недотримання редакційних вимог.

 

Усі номери збірника розміщаються на Інтернет-сайті Національної бібліотеки Україні імені В.І. Вернадського. Збірник проіндексований у міжнародній наукометричній базі Index Copernicus, Crossref та Google Академія.

 

Детальна інформація про видання, архів усіх номерів та інформація для авторів на сайті http://app.tneu.edu.ua.

 

З повагою, редакція в частині