Відбулася дискусія студентів ЮФ із представниками Спеціальної моніторингової Місіі ОБСЄ в Україні

24.11.2020 відбулася важлива і цікава дискусія студентів ЮФ із представниками Спеціальної моніторингової Місіі ОБСЄ в Україні (Special Monitoring Mission OSCE to Ukraine, SMMU). Під час зустрічі були представлені презентації щодо роботи організації, особливостей здійснення моніторингу в різних регіонах, розбиралися ситуації із порушеннями прав людини, особливу увагу було приділено порушенням на грунті національної та релігійної нетерпимості, та недискримінації.
Також підчас конференції було презентовано книгу «Жінки на лінії зіткнення». Йшлося про захопливі історії видатних жінок — громадських діячок і спостерігачок СММ ОБСЄ — які щодня уздовж усієї лінії зіткнення, нехай невеличкими, проте конкретними кроками, поступово наближають схід України до всеохопного та стійкого миру.
На завершення Девід Піге, керівник Офісу СММ ОБСЄ, влаштував динамічну гру зі студентами, переможці отримали призи від організації.

Дякуємо за співпрацю та з нетерпінням очікуємо нової зустрічі!