Відбулася робоча нарада із представниками правоохоронних органів Тернопільської області

Днями на ЮФ ЗУНУ 💙💛 відбулася робоча нарада із представниками 👮🏻‍♀️🕵🏻‍♀️🧑🏻‍💻правоохоронних органів Тернопільської області, професорсько-викладацьким складом Кафедри кримінального права та процесу, і правоохоронної діяльності, та студентами спеціальності «Правоохоронна діяльність».

📍 Обговорювалися пропозиції стейкхолдерів щодо вдосконалення освітнього процесу та організації практики, дуальноі освіти. Студенти активно дискутували з приводу особливостей конкурсного відбору на посади в Службі судової охорони, Управлінні поліції охорони, ГУНП в Тернопільській області, Управлінні стратегічних розслідувань, Управлінні ДСНС, Головному управлінні ДФС та Управлінні патрульної поліції.

🤗 Висловлюємо глибоку повагу та вдячність за співпрацю!