Відбулося підписання договору про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом і Територіальним управлінням Служби судової охорони у Тернопільській області

Документ підписали відповідно ректор університету Тернополя Андрій КРИСОВАТИЙ та Начальник Територіального управління Едуард КОЛЬЦОВ.

Домовилися про реалізацію спільної роботи у сферах освітньої, наукової, профорієнтаційної, виховної, організаційної діяльності та професійної підготовки здобувачів вищої освіти.

Під час зустрічі обговорювали питання проведення спільних науково-практичних заходів, створення нових та підтримки існуючих проектів і програм,  консультативної, науково-методичної та практичної взаємодопомоги, сприяння публікації наукових статей, доповідей, методичних посібників і рекомендацій, обмін досвідом роботи, публікаціями та дослідницькими матеріалами та сприяння розвитку міжнародного співробітництва сторін.

На завершення зустрічі сторони висловили сподівання щодо результативної співпраці, яка надасть випускникам університету та Службі судової охорони Тернопільщини успішні перспективи для реалізації спільних проектів та ініціатив.