Вітання з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Цивільна безпека (Цивільний захист)»!!!

Студентка групи ПДЕБ-41, освітньої програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» (спеціальність «Правоохоронна діяльність») Хом’як Аліна отримала перемогу на підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Цивільна безпека (Цивільний захист)», який відбувся 15 квітня 2021 р. у Харківському національному університеті цивільного захисту. За результатами 2-го етапу конкурсна наукова робота Хом’як Аліни під шифром «Екосистема» (науковий керівник – канд. екон.. наук, доц. Карапетян Ольга Михайлівна) вийшла у фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та отримала Диплом III ступеня.

Студенти та викладачі кафедри кримінального права та процесу і правоохоронної діяльності юридичного факультету ЗУНУ вітають переможницю з нагородою й бажають подальших наукових здобутків, творчих успіхів та натхнення!!!