Зустріч-діалог студентів юридичного факультету з керівництвом Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України тему "Вакцина проти корупції"


     Підготовка сучасного фахівця потребує постійної комунікації з практиками. 23.06.21 року відбулася вже традиційна зустріч-діалог студентів юридичного факультету з керівництвом Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України тему «Вакцина проти корупції».

     Директор Управління Тарас ЛОПУШАНСЬКИЙ розповів про останні тенденції та стратегічні напрямки розвитку боротьби з корупцією на найвищому рівні, а також обговорив зі студентами їхнє бачення щодо фомування середовища несприйняття корупції в суспільстві.

Також на зустрічі було презентовано надзвичайно цікавий проект Антикорупційна школа НАБУ 2021, пройшовши відбір до якої студенти зможуть безкоштовно пройти стажування в Головному управлінні НАБУ.

Висловлюємо щиру вдячність Директору управління Тарасу ЛОПУШАНСЬКОМУ та головному спеціалісту Мар»яні ОХРИМОВИЧ за постійну готовність до співпраці та підтимку активної студентської молоді!