Зустріч з інспектором з рекрутингу відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції, старшим лейтенантом поліції Юлією Бадяк.

Нещодавно, за ініціативи старшого викладача кафедри кримінального права та процесу і правоохоронної діяльності ЮФ ЗУНУ Метельського Ігоря Дмитровича, було проведено зустріч студентів третього курсу спеціальності правоохоронна діяльність з інспектором з рекрутингу відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції, старшим лейтенантом поліції Юлією Бадяк.

В рамках зустрічі були обговорені питання майбутнього працевлаштування студентів, вимоги до кандидатів у поліціянти та особливості проходження конкурсу на службу в поліції.

Дякуємо представникам патрульної поліції за цікаву бесіду та плідну співпрацю.