Літня школа "Лідер Права -2024"

12.7.2024

З 1 по 4 липня, 50 учасників пройшли навчальний курс:

День 1.

Учасники познайомилися з ЮФ,зустрілися із деканом нашого факультету, розмовляли з успішними випускниками юридичного факультету, а саме із старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Тернопільській області ДПП, капітаном поліції -Ракочим Ігором, успішним адвокатом  із багаторічним стажем, юристом міднародником - Яворським Андрієм, начальником відділу міжнародних звʼязків -Юлією Войтишин.

День 2. ПРАВО

У другий день учасники відтворювати кейс із працівниками патрульної поліції м.Тернопіль, зустрілися із адвокатом Назарієм Гданським та обговорили правові інструменти оскарження.

А також спробували себе у судовому процесі із суддею Мостецькою Анною Андріївною.

День 3. МІЖНАРОДНЕ ПРАВО

День розпочався з модельованої гри «Саміт Миру», де учасники  обирали голів робочих груп та підготовлювали позиції держав-учасниць. Результатом роботи Саміту став підсумковий документ - комюніке, який урочисто засвідчили своїми підписами .🙌🏻

Також  учасники відвідали Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС

України, де мали змогу побачити як працює кожен відділ центру.

День 4. ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ ‍

Вступники займалися силовою та тактично-

вогневою підготовкою в тирі, проходили квест та  відтворювали слідчі дії із Начальником СД Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Володимиром Дідлівським

Дякуємо усім за ці 4 дні! Це було круто!

Сподіваємось наступного року ви одягнете футболки ЮФ ЗУНУ та станете частинкою сімʼї нашого факультету !