Про нас

І Навчання

Ми не любимо скучні лекції з теорії, тому заняття проводимо із презентаціями або відео із заданої тематики або й зовсім на вулиці. Окрім теорії на юридичному факультеті приділяємо увагу й практичним навичкам студентів, тому у нас викладають адвокати, судді у відставці, колишні працівники міграційної служби та поліції. Часто проводимо і неформальні заходи з практиками: розмови за кавою та проведення круглих столів. До нас приходять навчатися не просто щоб отримати класний “диплом-підставку” під чашку, а щоб стати топовим юристом.

ІІ Практика

У нас навчаються студенти, а не професори, а тому вони хочуть побачити як працює юрист-міжнародник, полісмен чи криміналіст. Ми дослуховуємось до їхньої думки і організовуємо практику для студентів 2-4 курсу. Навіть під час дистанційного навчання чи дуальної освіти ми намагаємось знайти базу стажування там, де проживає студент. А по завершенню - студенти отримують сертифікат, який зможе прикріпити до свого CV.

ІІІ Студентоцентризм

У нас навчаються студенти, а не професори, а тому вони хочуть побачити як працює юрист-міжнародник, полісмен чи криміналіст. Ми дослуховуємось до їхньої думки і організовуємо практику для студентів 2-4 курсу. Навіть під час дистанційного навчання чи дуальної освіти ми намагаємось знайти базу стажування там, де проживає студент. А позавершенню - студенти отримують сертифікат, який зможе прикріпити до свого CV.

Студенти працюють у самоврядуванні, обирають вибіркові дисципліни, беруть участь у програмах міжнародної мобільності, роботі юридичної клініки та волонтерстві у суді.

Ми піднімаємось разом з деканом на Говерлу, перемагаємо у Студентській лірі, стаємо Святими Миколаями для малесеньких діток, допомагаємо армії і віримо, що освічена молодь розбудує Україну!

💙 Ваш Юридичний Факультет ЗУНУ 💙