Прийми участь у безкоштовній програмі для студентів-юристів юридичного факультету ЗУНУ

17.1.2023

Фундація Center For American & European Studies розробила повністю безкоштовну сертифіковану програму професійного розвитку для українських студентів-юристів та юристів з подвійним фокусом: на міжнародне приватне право (включаючи міжнародні ділові операції, корпоративне управління, транскордонне банкрутство) практичні юридичні та мовні навички (написання юридичних документів, складання контрактів, переговори, посередництво). Програму також буде розширено, щоб включити курси, тісно пов'язані з післявоєнною реконструкцією.

Юристи є ключовою професійною групою, необхідною для побудови суспільства, заснованого на верховенстві права. Україна в цьому плані не є винятком. Професійний розвиток українських юристів, гарантований нашою Програмою, допоможе їм запровадити верховенство права в українському суспільстві та дозволить відбудувати країну після війни.

У предметній області Програма в основному буде зосереджена на приватному праві та практичних юридичних навичках. Щоб озброїти українських юристів універсальними компетенціями, протягом Програми ми плануємо пройти щонайменше 12 із наступних курсів:

1. Legal English & Legal Writing

2. Drafting Contracts;

3. Civil Law & Civil Procedure: Terminology, Litigation & Drafting Skills;

4. International Sales & Commercial Contracts

5. International Trade

6. International Litigation

7. International Tax Law

8. International Business Organizations & Business Formation

9. Startups & Venture Capital Financings

10. Mergers & Acquisitions

11. Corporate Governance

12. Mediation & Arbitration Skills

13. Client Interviewing & Witness Questioning

14. Post-War Restitutions

15. Cryptocurrency & the Law

16. Real Estate Transactions

17. Transborder Bankruptcy

18. Secured Transactions

Кожен із курсів триватиме не менше 10 годин. Тривалість всієї Програми становитиме приблизно 140 годин занять. Запланована дата реалізації програми вересень 2023 р. червень 2024 р.

Через 100% безкоштовність для українців, критеріями вступу на Програму буде:

- (a) потреба у професійному розвитку, зазначена в листі-заявці,

- (б) готовність підтримувати Україну під час війни та після її закінчення (наприклад, шляхом правової допомоги). Зважаючи на географічне поширення українських біженців.

Уся Програма проводитиметься онлайн англійською мовою. Щоб перевірити отримані знання, окремі курси / модулі курсів завершаться відповідними іспитами, а завершенням Програми стане отримання диплому.

Викладачі, які проводитимуть курси за Програмою, є досвідченими викладачами права та практичними юристами зі Сполучених Штатів Америки, здебільшого випускники американських університетів, таких як Нarvard, Stanford, Yale, Columbia та Cornell. Багато викладачів програми раніше викладали інші курси в Center For American & European Studies. Їхні профілі та біографії можна знайти на сайті www.cfasofficial.com. Усі американські викладачі навчатимуть у режимі реального часу, підключаючись напряму до учасників зі Сполучених Штатів.

Офіційним партнером програми є юридична фірма Gavrilov & Brooks з офісами в Лос-Анджелесі або Сакраменто, Каліфорнія. Початкову домовленість про співпрацю отримано від American Councils Ukraine та української юридичної фірми ETERNA LAW.

No items found.