Судді Господарського суду Тернопільської області передали авто у військову частину, де проходить військову службу декан юридичного факультету Сергій Банах

9.5.2023

Цей крок свідчить про високу патріотичність та готовність допомагати українській армії суддівського корпусу. Адже сьогодні від малого до великого долучаються до оборони нашої країни.

Сподіваємось ця ініціатива стане прикладом єдності суддівства та освітньої системи в цілому, адже перед агресором ми об'єднуємось усі разом! Це ще раз підтверджує, що народ України знаходить способи бути корисним своїй країні у боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність.

Дякуємо суддівському корпусу Господарського суду Тернопільської області за те що є прикладом для наших студентів і мотивуєте нас працювати на благо нашої країни!