21.5.2024

Юридичний факультет ЗУНУ продовжує активну міжнародну співпрацю з іноземними колегами. Упродовж 13-17 травня 2024 року викладачі юридичного факультету Юрій Пілюков, Ольга Карапетян , Наталія Ментух та старший викладач Іван Мельник разом із студентами спеціальностей «Право» ,  «Правоохоронна діяльність»  та « Міжнародне право» пройшли  освітній курс з криміналістики проведений Вищою школою управління охороною праці в Катовіцах ( Республіка Польща) у рамках польсько - українського проєкту, де вивчали польський досвід у  даній сфері  та обмінювалися знаннями з польськими колегами, що дозволить вдосконалити  підходи та практики у сфері криміналістики, поліграфології в рамках освітнього процесу  в Україні.