Юридичний факультет ЗУНУ взяв участь в IV Міжнародному тижні ЗУНУ

11.9.2022

Юридичний факультет приймав естафету Міжнародного тижня у 2-ий день. Першим відкривав захід наш хороший друг та партнер - Фредерик Цоль, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри цивільного права Ягеллонского університету (Польща), завідувач кафедри європейського і польського приватного права та порівняльного правознавства Оснабрюцького університету (Німеччина), який поспілкувався зі студентами на тему польсько-українських відносин та майбутнього співробітництва між нашими країнами.

Наступним доповідачем була Євгенія Дуліба, доктор юридичних наук, стипендіатка Лодзького університету в рамках конкурсу «Inicjatywa Doskonalosci Uczelnia Badawcza», що доповідала на тему ядерної безпеки в Україні під час збройної агресії росії проти України, роботи міжнародної моніторингової місії МАГАТЕ та правових наслідків для рф.

Точно знаємо, що наступний Міжнародний тиждень ми проведемо офлайн у вільній, самостійній Україні!

Віримо і підтримуємо ЗСУ! Тримаймо кожен свій фронт!

Слава Україні🇺🇦

Фото: офіційний сайт ЗУНУ