Зустріч із начальником Західного міжрегіонального територіального управління АРМА

20.11.2022

Нещодавно на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету  відбувся відкритий діалог із начальником Західного міжрегіонального територіального управління АРМА Владиславом Насанкіном та  головним спеціалістом з питань юридичного забезпечення АРМА Миколою Самарчуком. У ході спілкування говорили про актуальні безпекові питання у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні.

Мета заходу - необхідність побудови комунікаційної платформи між представниками АРМА та викладачами і студентами юридичного факультету класичного університету Тернополя з питань виникнення правових підстав передачі активів АРМА в управління та способів управління арештованими активами. Також увагу було зосереджено на виявленні та розшуку російських активів, пов'язаних з причетними особами до російської агресії.

Дякуємо за цікаву зустріч та актуальний діалог!